KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12577239

nr 1257 7239

Blandteknik

Magdalena Eriksson, Tulpaner, signerad, ME. Motivet: 22x16

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 27 maj 2019
kl 19:33:55

23/5 08:20:08 1      Vinnande bud